INFORMACJE WYPOŻYCZALNIE CZARNA GÓRA: 507 124 829, SZKÓŁKA JĘDRUSIOWA POLANA: 600 604 795, SZKÓŁKA BARTUSIOWA POLANA: 664 270 270

Logo Czarna Góra

VIP-SKI to największa sieć wypożyczalni nart i snowboardów w Czarnej Górze, gdzie mogą Państwo wypożyczyć narty w jednym z czterech punktów. Nasze wypożyczalnie zostały rozmieszczone w takich miejscach, aby było Państwu jak najwygodniej! Znajdujemy się w tych samych budynkach, co kasy biletowe ośrodka. W każdej wypożyczalni znajdują się szafki depozytowe, w których można zostawić rzeczy, które nie przydadzą się Państwu na stoku, bądź takie, których boicie się zostawiać w samochodzie.

Nasze wypożyczalnie nart na Czarnej Górze znajdują się:

  1. Na parkingu głównym przy kolei liniowej F w wypożyczalni Czarna Perła.
  2. Na parkingu przy kolei Lux Torpeda.
  3. Na parkingu głównym 50 metrów od Kolei F.
  4. Przy Apartamentach Czarna Góra.

 

Czarna Góra to nowoczesny ośrodek narciarski powstały w 1996 roku. Od momentu założenia wiele się zmieniło. Corocznie prowadzone są nowe inwestycje i na dzień dzisiejszy ośrodek należy uznać za ścisłą czołówkę polskich stacji narciarskich. Poprzez dobre zaplanowanie szerokich tras i terenów narciarskich, budowę odpowiedniego i wydajnego systemu wyciągów, a także rozwinięty system sztucznego naśnieżania Czarna Góra należy do ścisłej czołówki najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce.

Chcesz się podzielić swoją opinią?

Copyright © 2020. VipSki - Centrum narciarskie w Czarna Góra. Stworzone przez Rimset.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.