Od 12 lutego 2021 nasze wypożyczalnie i serwis działają w godzinach pracy wyciągów

INFORMACJE WYPOŻYCZALNIE CZARNA GÓRA: 507 124 829, SZKÓŁKA JĘDRUSIOWA POLANA: 600 604 795, SZKÓŁKA BARTUSIOWA POLANA: 664 270 270

Sprzęt

W wypożyczalniach VIP-Ski znajdziesz sprzęt narciarski i snowboardowy najwyżej jakości. Oferujemy przede wszystkim narty zjazdowe, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Posiadamy narty przeznaczone specjalnie dla kobiet, by w pełni uprzyjemnić im białe szaleństwo.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, z pewnością mamy coś dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz narty na początkujących, dla osób które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki, ale także dla średnio-zaawansowanych, którzy już pierwsze szusy mają dawno za sobą. Dla wprawionych narciarzy przygotowaliśmy narty testowe oraz narty TOP.

Poza nartami zjazdowymi, możesz wypożyczyć u nas narty skiturowe oraz narty biegowe.

Nie lubisz nart? Wolisz snowboard? Proszę bardzo, dla Ciebie też mam szeroki wybór desek. Wypożyczysz u nas najwyżej jakości snowboard, a pracownicy w naszych wypożyczalniach pomogą Ci w doborze i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych wypożyczalni VIP-Ski!

 

Copyright © 2021. VipSki - Centrum narciarskie w Czarna Góra. Stworzone przez Rimset.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.