Wintergroup to grupa podmiotów zrzeszająca polskie wypożyczalnie i serwisy narciarskie, które charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług

Zostaw opinię

Będziemy wdzięczni za przekazanie Waszych opinii na temat jakości naszych usług

Lodowisko ICE ARENA Czarna Góra

 

Lodowisko w Czarna Góra Resort to świetne uzupełnienie szusowania po stokach narciarskich. Dobra zabawa gwarantowana zarówno dla dzieci jak i dla starszych. Wszystko to w zimowej, górskiej atmosferze!

Zabawa na tafli
TUŻ PRZY STOKU
 

Lodowisko to idealne miejsce na spędzenie czasu dla paczki znajomych czy rodzinny. Położone blisko kolei Efka i Czarnej Perły, w malowniczym otoczeniu sudeckiej przyrody. Taka lokalizacja sprawi, że na pewno poczujesz wspaniałą, zimową atmosferę oraz niepowtarzalny górski klimat! Nieważne czy jeździsz jak zawodowy łyżwiarz czy stawiasz pierwsze kroki – liczy się dobra zabawa i mnóstwo śmiechu!

Nowa atrakcja
#NACZARNEJ

 
Nowa atrakcja na Czarnej, to aż 800 metrów kwadratowych prawdziwej tafli lodu! Taka powierzchnia dostarczy Wam mnóstwo dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń. Przy lodowisku będzie znajdowała się wypożyczalnia łyżew, więc o nic nie musicie się martwić. Łyżwy są też wliczone w cenę wstępu na ICE ARENA CZARNA GÓRA. Nie pozostaje Wam nic więcej, jak dobra zabawa!