Wintergroup to grupa podmiotów zrzeszająca polskie wypożyczalnie i serwisy narciarskie, które charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług

Zostaw opinię

Będziemy wdzięczni za przekazanie Waszych opinii na temat jakości naszych usług

Dlaczego warto serwisować sprzęt?

  1. Bezpieczeństwo – odpowiednio przygotowane narty i deski snowboardowe pozwolą Wam na bezpieczną jazdę w każdych warunkach.
  2. Komfort jazdy – jeżeli chcecie czuć się pewnie na stoku, to nic nie pomoże Wam w tym tak dobrze jak profesjonalny i dobrze przyszykowany sprzęt.
  3. Żywotność sprzętu – smar na ślizgu zabezpieczy go przed utlenianiem, wysuszaniem oraz pogorszeniem jego stanu. Dbać trzeba również o krawędzie, ponieważ nieostrzone zaczynają się zaokrąglać. Jednak zbyt częste ostrzenie skraca ich żywotność.
  4. Dobrze ustawione wiązania – w przypadku nart zwrócić musicie uwagę na odpowiednie ustawienie siły wypięcia wiązań. Snowboardziści, Wy ustawiacie wiązania według preferencji i zgodnie z nogą prowadzącą, na początek zalecamy ustawienie na „kaczkę”.

W naszym serwisie czekają na Was profesjonaliści, którzy zadbają o każdy szczegół w przygotowaniu Waszego sprzętu. Bezpieczeństwo i komfort jazdy gwarantują tylko dobrze i regularnie serwisowane narty i snowboardy.

Sylwester 2024 na Stoku!

Sylwester 2024 na Stoku!

Zapraszamy Was na wspólne świętowanie rozpoczęcia roku 2024 🥳 Tradycyjnie w...
Czytaj więcej
Noc Sylwestrowa w Zieleniec Sport Arena

Noc Sylwestrowa w Zieleniec Sport Arena

Jak co roku w Sylwestra stoki narciarskie otwarte będą dłużej niż standardo...
Czytaj więcej
Sylwester na stoku 2022/23!

Sylwester na stoku 2022/23!

Nasze wypożyczalnie otwarte będą dla Was do 1:00 w nocy, gdzie swobodnie bę...
Czytaj więcej