INFORMACJE Wypożyczalnie Czarna Góra: 507 124 829, Szkółka Jędrusiowa Polana: 600 604 795, Szkółka Bartusiowa Polana: 664 270 270

Wypożyczalnia Narciarska Czarna Góra, Serwis Nart i Snowboardu - Vip Ski

Vip Ski w Czarnej Górze to bezpieczeństwo, profesjonalizm i radość z jazdy. Posiadamy najlepszy i najnowszy sprzęt narciarski oraz największą sieć wypożyczalni w Czarnej Górze.

Przechowamy Twój Sprzęt

Możesz zostawić swój sprzęt w naszej przechowalni. Ty będziesz bardziej mobilny przy poruszaniu się po Czarnej Górze, a Twój sprzęt bezpieczny.

Internetowa Dostępność

Możesz zarezerwować swój sprzęt jeszcze przed wyjazdem, za pomocą rezerwacji online. Po przyjeździe sprzęt będzie czekał w jednej z wypożyczalni na Czarnej Górze.

Porady

  1. Korzystaj z renomowanych wypożyczalni na Czarnej Górze, jeśli pojawi się jakiś problem, np. Twoje buty narciarskie po jednym dniu okażą się za małe, w każdej chwili będziesz mógł przyjść i wymienić je na inne.
  2. KORZYSTAJ Z SIECI WYPOŻYCZALNI! Dzięki korzystaniu z sieci wypożyczalni, zapewniasz sobie wygodę. Po całodziennym jeżdżeniu będziesz mógł oddać sprzęt w dowolnym punkcie VIP-Ski na Czarnej Górze.
  3. SPRAWDŹ jak suszone i dezynfekowane są buty (najlepiej lampa UV)...

Więcej porad w dziale porady.

Płatność Kartą

Rezerwacja Online

Serwis Narciarski

Przechowalnia

Nowy Sprzęt

Akcesoria (kask, kijki, gogle)

Sieć Wypożyczalni

Copyright © 2019. VipSki - Centrum narciarskie w Czarna Góra. Stworzone przez Rimset.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.