VIP-SKI – Wypożyczalnie | Serwis | Szkoła narciarska

Narty biegowe i Skitour – czyli dobra alternatywa dla zwykłego narciarstwa.

Potrzebujesz odskoczni od zjazdówek? Lubisz spacerować i podziwiać okoliczności przyrody? Chcesz zrobić dobry trening? Nowe aktywności sprawiają Ci przyjemność?

Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to biegówki i skitoury to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Biegówki – dłuższe i cieńsze niż zwykłe zjazdówki.

Zaletą nart biegowych jest to, że nie trzeba posiadać wielkich umiejętności by na nich jeździć, wystarczy tylko chęć i gotowość! Biegówki są również o wiele lżejsze od nart zjazdowych, nie potrzeba wyciągu, by na nich jeździć, wystarczy tylko śnieg!

Skitoury – czyli wchodzisz i zjeżdżasz!

Wejście na „fokach” pozwala na zdobywanie szczytów, których nie zdobędziemy za pomocą wyciągów, korzystając ze skitourów zaliczymy niezapomniany freeride. Ulubioną trasę górską możesz pokonać teraz w inny sposób – najpierw podejście, a później dłuuuugi zjazd. Komfortowe podejście pod górę wymaga niezsuwania się w dół podczas podchodzenia i tu z pomocą przychodzą foki. Zakładamy je wchodząc pod górę, jednak podczas zjazdu foki muszą wylądować w plecaku, aby nas nie zatrzymywały!

Narty biegowe i skitour już od dawna goszczą w naszych Wypożyczalniach! Pomożemy Wam odkryć okolice Zieleńca i Czarnej Góry na nowo!