VIP-SKI od dwóch lat jest stałym partnerem oraz jednym z założycieli Wintergroup, która zrzesza najlepsze wypożyczalnie narciarskie w Polsce.

Wraz z początkiem nowego sezonu chcieliśmy ogłosić zmianę nazwy naszych wszystkich wypożyczalni. Zmieniamy się z VIP-SKI na Wintergroup, ponieważ wraz z kilkudziesięcioma innymi wypożyczalniami w całej Polsce chcemy stworzyć nową jakość "sprzętu zimowego na życzenie" dla naszych klientów.

Nasza stała współpraca ma na celu polepszenie oferty oraz atrakcyjności usług świadczonych przez wypożyczalnie. Obecność w Wintergroup będzie się wiązała z koniecznością spełnienia warunków obsługi klientów, dlatego też będziemy na bieżąco z nowinkami sprzętowymi na świecie. Dzięki tej współpracy otrzymują Państwo gwarancję wypożyczenia WE WSZYSTKICH punktach VIP-SKI najnowszego sprzętu, nawet w środku świąt czy ferii zimowych, czyli w okresach gdy mamy wielu turystów. Ta niespotykana dotąd oferta w Polsce została stworzona specjalnie by dbać o "zwykłego Kowalskiego" klienta, który obdarza nas swoim zaufaniem.
Nasze coroczne inwestycje od 2008 roku pozwoliły na otwarcie nowoczesnych, przestronnych, ogrzewanych i jednocześnie przyjaznych dla klientów 8 punktów w całej Kotlinie Kłodzkiej, co czyni nas największą i najnowocześniejszą siecią wypożyczalni w regionie!

VIP-SKI ze znakiem Wintergroup to gwarancja UDANEGO wypoczynku. 

Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia w sezonie zimowym,
Zespół Wintergroup VIP-SKI