Początek sezonu narciarskiego, zaskoczył nas wyjątkowo wysokimi temperaturami jak na obecną porę roku. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, głównie z powodu ciepłego wiatru warunki na stokach były dosyć trudne.Na całe szczęście, od około tygodnia sytuacja zmieniła się dosłownie jak w kalejdoskopie i w chwili obecnej w Kotlinie Kłodzkiej mamy -8 stopni Celsjusza na termometrze, a także około 60 cm śniegu na stokach, zarówno w Zieleńcu jak i na Czarnej Górze! 

Jeżeli chcą Państwo w pełni korzystać z uroków "powracającej" zimy zapraszamy serdecznie do skorzystania z serwisu VIP-SKI. W chwili obecnej kiedy na stokach mamy sporą warstwę świeżego śniegu, warto poświęcić parę minut na oddanie swojego sprzętu w ręce fachowców. Nasi pracownicy posiadają świadectwa odbytych szkoleń m.in. w firmach Wintersteiger czy TOKO.

Komfort jazdy na prawidłowo naostrzonych i nasmarowanych nartach jest rewelacyjny. Potwierdzają to zadowoleni klienci, którzy korzystają z naszych usług od lat, z usług naszych "serwismanów" korzystają także zawodnicy i kluby sportowe.

Dla klientów indywidualnych oferujemy serwis polegający na:

- Wyplanowaniu powierzchni ślizgu (jako jedyni w Kotlinie Kłodzkiej),
- Naniesieniu struktury,
- Ostrzeniu krawędzi w obu płaszczyznach,
- Smarowaniu na gorąco wraz ze szczotkowaniem,
- Indywidualnym uzupełnianiu dużych ubytków.

Serwis jest dodatkowo wykonywany narzędziami oraz preparatami szwajcarskiej firmy TOKO.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 507 124 829

Z pozdrowieniami,
Zespół Wintergroup VIP-SKI