Porady

INFORMACJE Wypożyczalnie: 507 124 829, Szkółka Czarna Góra: 606 614 856, Zieleniec Bartuś: 500 606 228

  1. WYPOŻYCZAJ SPRZĘT w renomowanych punktach zamiast w "pierwszej lepszej" wypożyczalni, która wydaje Ci się "tańsza", bo często wychodzi drożej i gorzej. WEJDŹ, SPRAWDŹ!!!
  2. ZWRÓĆ UWAGĘ na jakość sprzętu, stan ślizgów i krawędzi oraz ogólny stopień zużycia.
  3. SPRAWDŹ jak suszone i dezynfekowane są buty (najlepiej lampa UV).
  4. SERWISUJ sprzęt u profesjonalistów, nie tylko po to aby mieć większą przyjemność z jazdy, ale dla swojego bezpieczeństwa. Przed oddaniem sprzętu do regeneracji, sprawdź jakimi maszynami i sprzętem do serwisowania dysponuje dany podmiot. POROZMAWIAJ z serwisantem i sprawdź jego kompetencje. PORÓWNAJ ofertę, cenę i jakość usługi.
  5. SZUKAJ wypożyczalni nart i snowboardów VIP-SKI, partnera i współzałożyciela WINTERGROUP -  wintergroup.pl , największej sieci wypożyczalni w Polsce. Wypożyczając u nas mają Państwo gwarancję bezpiecznego i udanego wypoczynku!

Szukając dla siebie nart na pewno szybko zorientujesz się, że w marketach można kupić sprzęt znacznie taniej, niż w specjalistycznych sklepach. Niższa cena to jednak jedyny plus hali marketowych. Po pierwsze, od sprzedawców w markecie nie możesz wymagać fachowej pomocy. Wiedzą o nartach na ogół tyle, ile przeczytają na ulotce. Nie będą potrafili doradzić ci w kwestii rozmiaru ani typu nart.  W przypadku wyboru sprzętu, pomoc fachowca może mieć kolosalne znaczenie. Profesjonalną pomoc oferują na pewno nieco droższe, ale znacznie pewniejsze sklepy sportowe. Ich pracownicy są specjalnie szkoleni, a najczęściej sami są narciarzami i swoją wiedzą mogą ci bardzo pomóc w wyborze. 

Narty, które planujecie Państwo zakupić można przetestować w naszym Centrum Testowym w Zieleńcu lub Czarnej Górze.

Dziękuje i zapraszam.

Piotr  Jakubiec      

Przechowamy Twój sprzęt!

Przechowaj u nas bezpiecznie swoje narty, w specjalnych zamykanych szafach.

Internetowa dostępność

Masz zaplanowany wyjazd narciarski? Możesz zarezerwować potrzebny sprzęt nie czekając na ostatnią chwilę, a odebrać go przed samym wyjazdem. Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 507 124 829.

Partnerzy