Czarna Góra

INFORMACJE Wypożyczalnie: 507 124 829, Szkółka Czarna Góra: 606 614 856, Zieleniec Bartuś: 500 606 228


Czarna Góra to nowoczesny ośrodek narciarski powstały w 1996 roku. Od momentu założenia wiele się zmieniło, corocznie prowadzone są nowe inwestycje i na dzień dzisiejszy ośrodek należy uznać za ścisłą czołówkę polskich stacji narciarskich. Poprzez dobre zaplanowanie szerokich tras i terenów narciarskich, budowę odpowiedniego i wydajnego systemu wyciągów, a także rozwinięty system sztucznego naśnieżania Czarna Góra należy do ścisłej czołówki najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce.

Nasze wypożyczalnie na Czarnej Górze znajdują się:

 

VIP-SKI to największa wypożyczalnia nart i snowboardów na Czarnej Górze, dzięki czemu mogą u nas Państwo oddać narty w jednym z trzech punktów, tam gdzie jest wam najwygodniej! W każdej  wypożyczalni znajdują się szafki depozytowe, w których można zostawić rzeczy, które nie przydadzą się Państwu na stoku, bądź takie, których boicie się zostawiać w samochodzie. 

Również warto zwrócić uwagę na wręcz idealne lokalizacje naszych wypożyczalni :)! Znajdujemy się w tych samych budynkach co kasy biletowe ośrodka. Zapraszamy do VIP-SKI na Czarnej Górze.

Porady

  • WYPOŻYCZAJ SPRZĘT w renomowanych punktach zamiast w "pierwszej lepszej" wypożyczalni, która wydaje Ci się "tańsza", bo często wychodzi drożej i gorzej. WEJDŹ, SPRAWDŹ!!!
  • ZWRÓĆ UWAGĘ na jakość sprzętu, stan ślizgów i krawędzi oraz ogólny stopień zużycia.
  • SPRAWDŹ jak suszone i dezynfekowane są buty (najlepiej lampa UV)...

Więcej porad w dziale porady.

Przechowamy Twój sprzęt!

Przechowaj u nas bezpiecznie swoje narty, w specjalnych zamykanych szafach.

Internetowa dostępność

Masz zaplanowany wyjazd narciarski? Możesz zarezerwować potrzebny sprzęt nie czekając na ostatnią chwilę, a odebrać go przed samym wyjazdem. Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 507 124 829.

Partnerzy