O Nas

INFORMACJE Wypożyczalnie: 507 124 829, Szkółka Czarna Góra: 606 614 856, Zieleniec Bartuś: 500 606 228

Witamy serdecznie w Centrum narciarskim VIP-SKI

Dlaczego warto wypożyczać sprzęt własnie u nas?

1. DOŚWIADCZENIE - Zajmujemy się wypożyczaniem sprzetu narciarskiego od roku 2000-go.

2. JAKOŚĆ - Kupujemy sprzęt nowy, bezpośrednio od przedstawicieli, a nie używany, często przepracowany, przywożony z krajów alpejskich.                                                                                                                                           W naszej wypożyczalni posiadamy ogromny wybór różnych modeli nart i snowboardów. Jesteśmy jedyną firmą w Zieleńcu i Czarnej Górze oraz w Kotlinie Kłodzkiej, która dysponuje najnowszymi kolekcjami nart i snowboardów wiodących firm takich jak : Volkl, Head, Rossignol, Atomic, Salomon, oraz Burton. Co roku powiększamy swoją ofertę poprzez dodawanie nowego sprzętu oraz współpracę z kolejnymi partnerami. Wraz z nadchodzącym sezonem zimowym 2014/2015 przygotowaliśmy dla Państwa szereg nowości na Czarnej Górze oraz Zieleńcu, dwóch czołowych ośrodkach narciarskich na mapie Polski. W naszych wypożyczalniach czeka na państwa szeroka gama najnowocześniejszego sprzętu zimowego, w tym ponad 1200 modeli nart, butów oraz ponad 600 zestawów snowboardowych firm BURTON, FLOW oraz HEAD. Czyni nas to największą i najlepiej wyposażoną siecią wypożyczalni działającą w okolicach Kotliny Kłodzkiej.

3. DOSTĘPNOŚĆ - Wypożyczając u nas w każdym momencie możesz wymienić narty na takie jakie tylko chcesz! Ponieważ jesteśmy tzw. „wypożyczalniami przy stoku” dostępnymi codziennie w sezonie zimowym, wypożyczając u nas narty, snowboard czy buty, w każdej chwili możesz je wymienić na inne. Decyzja należy do Ciebie!      Pamiętaj, że do nas trafisz za pomocą kilku kroków, a nie kilkudziesięciu kilometrów jak to ma się z wypożyczalniami w dużych miastach, a po przyjeździe na miejsce okazuje się że coś nie pasuje!!!

4. CENA - ZA TAKĄ SAMĄ CENĘ (lub też taniej) otrzymają Państwo sprzęt o klasę lepszy niż u naszej konkurencji. PRZYJDŹ, SPRAWDŹ!!!

Twoja rodzina jeździ z nami i każdy jest zadowolony :). 

W naszej ofercie posiadamy sprzęt zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet oraz dzieci. Każdy jest charakteryzowany przez inną grafikę oraz właściwości jezdne. Każdego  klienta traktujemy indywidualnie. Nasi specjaliści dobiorą sprzęt do Państwa wzrostu, wagi, umiejętności i sposobu jazdy. W ogromnej gamie wypożyczanego sprzętu posiadamy modele zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, osób już jeżdżących oraz ekspertów narciarstwa. Prowadzimy również centra testowe nart, gdzie przed kupnem konkretnego modelu, mogą go Państwo przetestować właśnie u nas. Dla rodzin i grup przewidujemy atrakcyjne rabaty :)

Pełne bezpieczeństwo

To jest w zasadzie gwóźdź naszego programu! Posiadając maszyny do ostrzenia, wypełniania, regeneracji, woskowania i do ogólnej diagnostyki sprzętu i wiązań zapewniamy Państwa, że każdy komplet jest sprawdzany bezpośredniu po oddaniu i serwisowany na ww. sprzęcie jeżeli występuje taka potrzeba. Również tylko u nas mogą państwo wykonać tzw. pełny serwis swoich własnych nart, tak by poslużyły jeszcze przez kilka sezonów.

Ogrom dostępnego sprzętu

Dzięki posiadaniu tak wielu kompletów nart i snowboardów zapewniamy Państwa, że każdy sprzęt będzie dobrany jak najdokładniej tylko możemy to zrobić. Pamiętajcie Państwo, że współpracując z tak wieloma czołowymi firmamy na rynku, posiadamy naprawdę wielki wybór sprzętu :).

Tysiące zadowolonych klientów

Podczas tych kilkunastu sezonów narciarskich otrzymaliśmy ogromną ilość pochwał i podziękowań za pracę jaką wkładamy w to aby byli Państwo zadowoleni ze swojego urlopu. Posiadamy rzeszę stałych klientów, którzy odwiedzają nas już od wielu lat, o czym mogą świadczyć referencje, które rok rocznie otrzymujemy.

Sprzęt zarezerwowany kilka miesięcy przed przyjazdem? To nie problem! 

Masz zaplanowany wyjazd narciarski? Możesz zarezerwować potrzebny sprzęt nie czekając na ostatnią chwilę, a odebrać go przed samym wyjazdem. Od trzech sezonów specjalnie dla Państwa udostępniliśmy możliwość rezerwacji sprzętu on-line. Wystarczy kilka kliknięć myszką, a narty będą czekać na Państwa w naszym biurze w Zieleńcu lub na Czarnej Górze! Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Rezerwuj.

Oferujemy również usługi serwisowania sprzętu na maszynach WINTERSTEIGER: regeneracja ślizgów, ostrzenie, smarowanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu i chętnie udzielą wielu przydatnych porad.

Porady

  • WYPOŻYCZAJ SPRZĘT w renomowanych punktach zamiast w "pierwszej lepszej" wypożyczalni, która wydaje Ci się "tańsza", bo często wychodzi drożej i gorzej. WEJDŹ, SPRAWDŹ!!!
  • ZWRÓĆ UWAGĘ na jakość sprzętu, stan ślizgów i krawędzi oraz ogólny stopień zużycia.
  • SPRAWDŹ jak suszone i dezynfekowane są buty (najlepiej lampa UV)...

Więcej porad w dziale porady.

Przechowamy Twój sprzęt!

Przechowaj u nas bezpiecznie swoje narty, w specjalnych zamykanych szafach.

Internetowa dostępność

Masz zaplanowany wyjazd narciarski? Możesz zarezerwować potrzebny sprzęt nie czekając na ostatnią chwilę, a odebrać go przed samym wyjazdem. Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 507 124 829.

Partnerzy