Start
images/slides/1.jpg

INFORMACJE Wypożyczalnie: 507 124 829, Szkółka Czarna Góra: 606 614 856, Zieleniec Bartuś: 500 606 228

Karnet Skipass Zieleniec z rabatem

 Ruszyła przedsprzedaż karnetów na wyciągi w Zieleńcu! Karnet można zamówić online już teraz i zyskać tym samym do 30% rabatu :) Skipass jest "jeden by wszystkim rządzić", czyli kupujesz 1 karnet na wszystkie 21 wyciągi w tym jedną z nielicznych nowoczesnych kolei kanapowo-gondolowej w Polsce! 

 

 Film prezentujący kolej.

 

Również Czarna Góra przygotowała ciekawą ofertę przed sprzedażową dla Państwa. Zamawiając karnet Blackcard przez internet do 15 października można zaoszczędzić do 30%.

 

VipSki - szkółka narciarska, wypożyczalnia, serwis nart

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem i serwisem nart w dużych ośrodkach narciarskich takich jak Zieleniec i Czarna góra. Wszystkie sprzęty znajdujące się w naszej ofercie są nowe i pochodzą od sprawdzonych producentów, co jest gwarancją zadowolenia i bezpieczeństwa. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się także szkółka narciarska, która zapewnia zarówno kursy dla dzieci w wieku już od 3-6 lar jak i starszych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem. Zapewniamy również dodatkowe atrakcje w postaci Fun Parku w którym można znaleźć takie rozrywki jak Tor Snowtubingowy, Wioska Igloo, Trampoliny, Bounceboard. Oferujemy także organizacje różnego rodzaju imprez i zawodów narciarskich oraz eventów zimowych.

Porady

  • WYPOŻYCZAJ SPRZĘT w renomowanych punktach zamiast w "pierwszej lepszej" wypożyczalni, która wydaje Ci się "tańsza", bo często wychodzi drożej i gorzej. WEJDŹ, SPRAWDŹ!!!
  • ZWRÓĆ UWAGĘ na jakość sprzętu, stan ślizgów i krawędzi oraz ogólny stopień zużycia.
  • SPRAWDŹ jak suszone i dezynfekowane są buty (najlepiej lampa UV)...

Więcej porad w dziale porady.

Przechowamy Twój sprzęt!

Przechowaj u nas bezpiecznie swoje narty, w specjalnych zamykanych szafach.

Internetowa dostępność

Masz zaplanowany wyjazd narciarski? Możesz zarezerwować potrzebny sprzęt nie czekając na ostatnią chwilę, a odebrać go przed samym wyjazdem. Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 507 124 829.

Partnerzy